Franchising
Firmamız, uluslararası nitelikteki GÖNÜL KOLAT markasının yurtiçi ve yurtdışı açılımlarını genişletmek amacıyla GÖNÜL KOLAT standartlarını yakalayabileceğine inanan yatırımcılara Franchise hakkı tanımaktadır.

Yıllardır edindiğimiz birikim ve tecrübeler sonucunda oluşturulan temel Franchise kuralları aşağıda bilginize sunulmaktadır.

Yatırım planlamalarınızın GÖNÜL KOLAT standartları ve aşağıdaki temel kurallara uygun olması halinde sizlerle en kısa zamanda irtibata geçilecektir.

Mağaza lokasyonu ve yatırım planlamanızın uygun görülmesi halinde tüm Franchise şartları taraflar arasında detaylı olarak müzakere edilecektir.

TEMEL FRANCHISING ŞARTLARI

GÖNÜL KOLAT mağazası en az 60 m2 + %10 depo alanı alanda faaliyet göstermelidir.
GÖNÜL KOLAT mağazası, ilgili şehirdeki alışveriş Merkezinde ve/veya moda markalarının bulunduğu ana caddede kurulmalıdır.
GÖNÜL KOLAT mağazasının mimari konsepti Franchise Veren tarafından belirlenir ve proje çizim bedeli Franchise Veren tarafından karşılanır.
Franchise Alan konsepti birebir uygulamakla yükümlüdür.
Franchise Alanın her yıl 4 kez koleksiyon sipariş vermesi esastır.
Siparişler, GÖNÜL KOLAT’ın sezona göre mevcut koleksiyonu içerisinden yapılır ve koleksiyonda sergilenen ürünlerin en az %80’ine sipariş verilmesi gerekmektedir.
Tanıtım ve pazarlama harcamaları için Franchise Alan’ın ayıracağı bütçe Franchise Alan’ın oluşturacağı iş planı doğrultusunda taraflar arasında kararlaştırılır.
Franchise hakkı minimum 3 yıl süre ile ve münhasıran verilir. 3 yıl sonunda Franchise Alan’ın performansı nazara alınarak münhasır yetki yeniden değerlendirilir.
Tek marka (monobrand) politikası esastır.
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.