Franchising / XML Bayilik
Franchising

Firmamız, uluslararası nitelikteki GÖNÜL KOLAT markasının yurtiçi ve yurtdışı açılımlarını genişletmek amacıyla GÖNÜL KOLAT standartlarını yakalayabileceğine inanan yatırımcılara Franchise hakkı tanımaktadır.

Yıllardır edindiğimiz birikim ve tecrübeler sonucunda oluşturulan temel Franchise kuralları aşağıda bilginize sunulmaktadır.

Yatırım planlamalarınızın GÖNÜL KOLAT standartları ve aşağıdaki temel kurallara uygun olması halinde sizlerle en kısa zamanda irtibata geçilecektir.

Mağaza lokasyonu ve yatırım planlamanızın uygun görülmesi halinde tüm Franchise şartları taraflar arasında detaylı olarak müzakere edilecektir.

Temel Franchising Şartları;

- GÖNÜL KOLAT mağazası en az 60 m2 + %10 depo alanı alanda faaliyet göstermelidir.
- GÖNÜL KOLAT mağazası, ilgili şehirdeki alışveriş Merkezinde ve/veya moda markalarının bulunduğu ana caddede kurulmalıdır.
- GÖNÜL KOLAT mağazasının mimari konsepti Franchise Veren tarafından belirlenir ve proje çizim bedeli Franchise Veren tarafından karşılanır.
- Franchise Alan konsepti birebir uygulamakla yükümlüdür.
- Franchise Alanın her yıl 4 kez koleksiyon sipariş vermesi esastır.
- Siparişler, GÖNÜL KOLAT’ın sezona göre mevcut koleksiyonu içerisinden yapılır ve koleksiyonda sergilenen ürünlerin en az %80’ine sipariş verilmesi gerekmektedir.
- Tanıtım ve pazarlama harcamaları için Franchise Alan’ın ayıracağı bütçe Franchise Alan’ın oluşturacağı iş planı doğrultusunda taraflar arasında kararlaştırılır.
- Franchise hakkı minimum 3 yıl süre ile ve münhasıran verilir. 3 yıl sonunda Franchise Alan’ın performansı nazara alınarak münhasır yetki yeniden değerlendirilir.
- Tek marka (monobrand) politikası esastır.

Franchising başvuru için iletişim info@gonulkolat.com.tr 05325820168


XML Bayilik

Tesettür giyim sektörüne yön veren tasarımcılardan Gönül Kolat yeni sezon tesettür abiye koleksiyonu ürünlerini xml ile satışını yapabilirsiniz. Ürünler belirli periyotlarda güncellenmektedir.

XML Bayilik Şartları;

- Yeni kurulmuş site olmaması (belirli bir trafiği ve kitlesi olmalı). Sadece sosyal medya mecralarından satış için bayilik verilmemektedir.

- Xml alan bayilerimiz aylık belirli hacmi gerçekleştirebiliyor olmalı
- Talep eden firma websitesi, tesettür giyime uygun ürünler satıyor olmalı
- İade ve değişim talep edilmemesi
- Kar marjı, dropshipping ve fatura detayları başvurunuz sırasında verilecektir.


XML Bayilik şartlar ve başvuru için iletişim info@gonulkolat.com.tr 05077736635
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.