Gönül Kolat Bayan Tesettür Abiye Modelleri

Özel gün ve geceler de bayanların giymesi için tasarlanmış özel, gösterişli kıyafetler abiye kıyafetlerdir. Bayanlar özel gece ve davetler de şık ve gösterişli abiye modelleri ile kendi stil ve tarzına en uygun abiye seçimleri ile istediği şıklığı yakalamak isterler. Günümüzde artık giyim sektörü bayanlara oldukça geniş abiye seçeneği sunmaktadır. Böylece günlük giyiminde olduğu kadar özel gecelerdeki abiye elbise seçimi ile de şık bayanlar şıklığına şıklık katmak istemektedirler.

Son zamanlarda tesettürlü bayanlar için olan uzun abiye elbiseler de oldukça fazla seçenek bulunmaktadır. Tesettürlü bayanlar olarak sizde birbirinden şık ve zarif tesettür abiye modellerinden birini seçerek istediğiniz şık ve stil abiye elbiseyi tercih edebilirsiniz. Gönül Kolat’ın tasarımları arasında oldukça fazla abiye elbise seçenekleri de bulunmaktadır. Sade, dantelli, pelerinli, kadife, işlemeli, panço abiye elbise modelleri olmak üzere daha pek çok tarzınıza uygun oldukça şık ve zarif modeller Gönül Kolat’ın abiye elbise tasarımları arasında bulunmaktadır.

Şık Tasarımları İle Tesettür Abiye Modelleri

Ülkemizde son zamanlarda tesettür abiye modelleri oldukça farklı tasarımları ile tesettürlü bayanların beğenilerine sunulmuştur. Söz, nişan, kına, nikah, düğün gibi özel gün ve gecelerde tesettürlü bayanlar için oldukça fazla abiye seçeneği bulunmaktadır. Böylece kapalı bayanlar da günümüzde kendi tarz ve stillerine uygun istedikleri şıklığı yakalayabilmektedirler.

Günümüzde özel dikim sektörü de oldukça geliştiği için artık bayanlar kendi tarzlarına ve beden ölçülerine en uygun tesettür abiye elbise modellerini de kolaylıkla tasarlatabilmektedirler. Farklı tasarım abiye modelleri tercih eden bayanlar için modacılar birbirinden farklı ve özgün abiye modelleri ile bayanlara istedikleri tarz da kıyafetleri tasarlamaktadırlar. Modacıların yaptığı özel dikim kıyafetler sayesinde kapalı bayanlar kendi stillerine en uygun abiye tesettür kıyafetleri tasarlatabilmektedir. Ünlü tasarımcı Gönül Kolat tasarımlarında moda olan model ve renkleri en şık ve modern şekilde kullanmaktadır.

Gösterişli elbiseler seven bayanlar için tül, dantel, tüy gibi detaylar ile kumaşlar da zarif dokunuşlar ile oldukça şık ve gösterişli tesettür abiye tasarımlar da tercih edebilirsiniz ya da daha sade bir abiye modeli seçerek sade bir şıklık yakalayabilirsiniz.

Abiyeleriniz İle Takabileceğiniz Aksesuarlar

Gideceğiniz özel gecenin en şık bayanı olmanız için tesettür abiyeniz kadar abiyeniz ile kombin yapacağınız aksesuarlarınız da oldukça büyük önem taşımaktadır. Bu yüzden özel günleriniz de giydiğiniz göz kamaştırıcı abiyelerinizi doğru aksesuarlar ile kombinleyerek zarafetinize zarafet katabilirsiniz. Böylece şık bir aksesuar ile tamamladığınız abiye elbise modelleri daha şık ve zarif bir görünüme kavuşacaktır.

Özellikle tesettür abiye kıyafetlerinde en önemli parça eşarp ve şal seçimi olacaktır. Kapalı abiye elbiselerinizin üzerine taktığınız şal ya da eşarplarınıza takacağınız broş ya da taşlı bir iğne abiyenizi daha zarif gösterecektir. Elbisenize uyumlu bir kolye ya da yüzükte kıyafetiniz ile çok şık bir uyum yakalamanıza yardımcı olacak aksesuarlardandır. Abiye elbisenize uyumlu şık bir ayakkabı ile zarif bir çanta da elbise kombininiz ile oldukça şık bir görüntüye kavuşmanızı sağlayacaktır.
Tesettür Abiyelerinizde Renk Tercihi

Tesettürlü bayanların tesettür abiye alternatifleri her geçen gün daha da artmaktadır. Abiye elbise seçiminde kendimize yakıştırdığımız abiye modeli kadar abiye renk seçimi de oldukça önemlidir. Sezonun trend renkleri kadar kendimize yakışacak tonlarda renk seçimi yapmamız da oldukça önemlidir. Ayrıca renk seçiminde abiyenin giyileceği mevsim ile gideceğimiz mekan da önemli ayrıntılardandır. Abiye elbise tesettür modellerinde renk tercihi önemsiz bir detay olarak gözükse de renk tercihi dikkat edilmesi gereken ayrıntılardır. Bundan dolayı bayanlar abiye seçerken renk tercihine de dikkat etmeleri gerekmektedir.

FİLTRELE
Görünüm :
  • 2
  • 4
  • 6
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.